Posilovací stroje Orbitrek

Tento zázračný stroj Vám jako první nabídl TV PRODUKT. Tento stroj zastupuje 4 přístroje v jednom. Díky Orbitreku můžete cvičit v pohodlí domova. Cvičit můžete kdykoli a při cvičení spalujete tuky, tvarujete svaly, posilujete srdce a aktivujete metabolismus. S cvičením na Orbitreku hubneme pětkrát rychleji. Tento stroj nabízí 4 v 1. Rotoped, běžící pás, stoper a další. Při cvičení na běžícím pásu, nezapomeňte pro jistotu zpevnit váš bolavý kotník. Ortéza na kotník bude Váš oblíbený pomocník při častém cvičení.

Snažte se předejít nesprávnému provádění cviků a tím i možným následkům. Nejde jen o bolesti zad. Je zde i spousta jiných rizik, které se mohou během cvičení stát a to není žádná legrace. Měli by se nad tím pozastavit všichni a cvičit zodpovědně. Je pravda, že nejlepší by bylo cvičit pod dohledem zkušeného trenéra, ovšem je i pravda to, že spousta lidí se stydí, nebo prostě nemají rádi cvičení před ostatními lidmi. Proto cvičí doma.

Svět Zdraví Opava

Ke cvičení na doma slouží spousta poučných videí, kde trenéři předcvičují. Takže stačí doma pustit DVD, nebo VHS a můžete cvičit stejně, jako ve fitcentru, ovšem bez strojů a živých trenérů, pouze podle televize. Takže opatrně, opatrně, opatrně, ať se Vám nic nestane. Nesprávným cvičením k invaliditě, ne sportem k invaliditě. Při přetažení svalů, či bolesti zad, kloubů i svalů máme rychlou pomoc. Při bolestech Vám pomůže chladivý gel Biofreeze. Stačí vmasírovat v místě bolesti a účinek je rychlí a dlouhotrvající. Chladivý efekt zajišťuje mentol, který je ve složení chladivého gelu a příjemně chladí bolavé místo.

 

Štítky: , ,

Comments are closed.