Nejznámější posilovací stroje

Posilovacích strojů je na českém trhu obrovská spousta a kdybychom měli vyjmenovávat všechny, tak by nám to zabralo velmi dlouhý čas.Proto se zaměříme na nejznámější posilovací stroje z hlediska jejich účasti v reklamách.

Asi neprogresivnějším strojem se v povědomí veřejnosti stal Total Gym. Jedná se o stroj, který by podle reklamy měl nahradit kompletně celou posilovnu. Jde samozřejmě o nadsazenou záležitost, ale stroj se skutečně zaměřuje hned na několik tělesných partií člověka. Total Gym je skutečně celosvětově nejprodávanějším přístroje určeným pro lidi každého věku, Mohou na něm cvičit jak mladí lidé, tak také senioři. Je schopen protáhnout celé tělo, zpevnit boky, stehna, hýždě i svalstvo rukou hrudníku. U Total Gymu není třeba žádných závaží, vše funguje pouze na váze lidského těla. Zátěž se reguluje změnou sklonu lavičky. Výhodou Total Gymu je pochopitelně jeho skladnost, díky níž zabere málo místa. Za nevýhodu lze považovat jeho velkou hmotnost. Ta přesahuje dokonce 26 kilogramů. Křehká žena si jej velmi těžko donese a složí samotná. Pokud tedy již nějaký ten rok neposiluje. Jeho cena se pohybuje kolem 2 500 korun.

Druhým známým posilovacím strojem je Single Station. Tato posilovací věž je určená pro náročné zákazníky. Je schopna v sobě zahrnout hned několik přístrojů zároveň. Součástí tohoto stroje je deset kusů závaží o hmotnosti 4,5 kilogramu. Umí posílit svaly na celém těle. Velkou výhodou tohoto přístroje je bezesporu také velmi stabilní konstrukce z pevné oceli. Vybrat si budete moci z mnoha různých cvičení. Jako nevýhodu lze brát tu skutečnost, že zabere poměrně velký prostor.

Zajímavým posilovacím strojem je také Cardio King. Ten je schopen nahradit až tři posilovací stroje a zajisté posilování až 95 procent celého těla.

One Response to “Nejznámější posilovací stroje”

  1. admin Says:

    Když jsem byla v posilovně naposledy, dala jsem si řádně do těla. Taky jsem se pak nemohla ani pohnout.Ještě že mám doma masážní oleje, jen mi chybí k tomu i masér. :-)

Leave a Reply