Jak vám pomůže kinesio taping při cvičení

Kinesio taping má mnoho efektů, které můžeme rozdělit do několika skupin. Za prvé při kinesio tapingu dochází k zlepšení svalové funkce díky regulaci svalového tonu. Kinesio taping dokáže také tišit bolest, snížit městnání v krevním a lymfatickém oběhu, podporuje funkci kloubů, atd. Využívají jej tak lidé s nejrůznějšími problémy – s artrózou, svalovou hypertonií, syndromem karpálního tunelu, skoliózou, distorzí kloubů, atd.
Velkou výhodou je, že kinesio tape Temtex dokáže skvěle fixovat klouby, takže jej při cvičení či sportu využívají také vrcholoví sportovci. Brání tak bolesti kloubů, popřípadě nechtěnému natažení svalů. Kinesio tape Temtex můžete běžně vidět u volejbalistů, tenistů, plavců, fotbalistů nebo cyklistů. Výhody této techniky již kromě fyzioterapeutů poznali také maséři. S kinesio tejpováním se tak můžete setkat stále častěji.

Kvalitní proteinová dieta vám pomůže.

Mnoho kvalitních kinesio tepů můžete zakoupit online na webové adrese www.kinesio-tape.cz. Na výběr máte ze tří druhů Temtex tapů. Nejžádanější je Temtex tape classic, který je k dostání v různých rozměrech a barevných provedeních. Tyto tapy jsou vyráběny v Jižní Koreji a jsou roztažitelné až na 160%. Skladovat je můžete až 2 roky.

 

Comments are closed.